Joey Logano outduels Kevin Harvick vyhrát v Kansasu a postoupit do finále

posted in: Articles | 0

Joey Logano dosáhl NASCAR Cup Series finále již počtvrté za osm let, outdueling Kevin Harvick, aby se stal vítězem nedělní 400 mil závod na Kansas Speedway.

Logano se ujal vedení na pit stop za žluté na Klíně 223 a pak strávil většinu z posledních 40 kol blokování Harvick z ujímá vedení na 1,5 mil speedway.,

bylo to třetí vítězství v této sezoně pro tým Penske driver a jeho první od 8.března ve Phoenixu Raceway, kde bude mistrovství rozhodnuto Nov. 8 mezi Loganem a třemi dalšími řidiči.

„musíš to chtít, člověče,“ Logano, který vedl 47 z 267 kol, řekl NBC Sports Marty Snider. „Jaký úžasný tým je tento tým ShellPenzoil. Panebože. Jsem vyčerpaný. Strávil jsem více času v zrcadle než čelní sklo tam. Pit stops nás postavil na pozici, dostal nás do vedení. Byl opravdu rychlý na rovinkách.,

výsledky: kde všichni skončili v Kansas Speedway

“ myslel jsem, že kdybych ho mohl držet z prvních 15 kol, měl bych šanci. … Jsem po tom vyčerpaná. Jedeme do Phoenixu a zase závodíme o šampionát.“

Logano č. 22 Ford nyní dosáhl šampionátu 4 v alternativních letech od roku 2014, vyhrál šampionát ve své poslední cestě v roce 2018 (Když také vyhrál kolo otvíráku 8, Když se konal v Martinsville Speedway).

Harvick skončil 0.,312 sekund za Logano a udržel vedení v pořadí (jeden z titulu sloty bude stanovena na body), zbývající dva závody.“nejdřív jsme potřebovali vystoupit z pit road,“ řekl Harvick, který vedl závod s 85 koly, reportérovi NBC Sports Parkerovi Kligermanovi. „Došlo k ovládání tohoto restartu. Ztratili jsme vedení, snažili jsme se bojovat. Všichni kluci odvedli skvělou práci. Měli jsme rychlé auto a přesunuli jsme se po celé závodní dráze. Měl jsem spoustu možností. Dobrý běh pro nás, kéž bychom mohli vyhrát.,“

Alex Bowman skončil třetí, následovali Brad Keselowski a Chase Elliott.

„Na konci, jen běží dokořán konečně se k nám vrátila dost, ale nemohla jsem nic dělat, jednou jsem se tam dostal,“ Bowman, který skončil 0.680 sekund za sebou, řekl NBC Sports Dave Popáleniny. „Stavíme skvělé Camaros, jen trochu krátký dnes.

několik kol 8 uchazečů o play-off se během závodu setkalo s problémy.,

Po startu z pole position a vítězství Fázi 1, Elliott bojoval rádio problémů v průběhu závodu, že ho opustila schopni slyšet jeho tým. To se ukázalo jako kritické během žluté vlajky pozdě ve druhé fázi, kdy Elliott postavil navzdory tomu, že se ho jeho tým snažil udržet na trati.

Denny Hamlin musel udělat neplánovanou zastávku v boxech pod zelenou po nárazu do zdi z Přelomu 4 87 kol zbývající udržení správné straně a ploché pravé zadní pneumatiky.

spadl o kolo dolů poté, co se postavil pod zelenou, ale po návratu dokázal udržet tempo Toyoty č. 11., Po pádu mimo top 30 se odrazil na 15.místo.“poškodilo to auto a na těchto tratích nemůžete mít žádné škody,“ řekl Hamlín, který vyhrál 2.etapu. „Vlastně trochu štěstí, že si pár upozornění se dostat zpět na vedoucí kolo. To je tak daleko, jak jsem mohl jít s poškozením, které jsem měl. Dnes jsem měl určitě závodní auto, jen jsem ho jel v plotě.“

Hamlin zůstal druhý v pořadí, 21 za Harvickem.,

Poté, co byl penalizován za překročení povolené rychlosti během první upozornění na Klíně 25, Kurt Busch měl bojovat o top-pět dokončit dříve, než začal ztrácí výkon s 75 kol zbývajících.

motor v jeho Č. 1 Chevrolet explodovala několik kol později, a Chip Ganassi Racing řidič skončil 38 — uvedení ho v must-win situaci, k postupu do finále v Phoenix.

Martin Truex Jr. začal zezadu poté, co jeho auto dvakrát selhalo před inspekcí a propadlo své páté místo startu. č., 19 Toyota driver rychle překonal deficit, pohybující se do top 20 během prvních dvou kol a top 10 kolem 50.

STAGE 1 VÍTĚZ: Elliott

STAGE 2 VÍTĚZ: Hamlin

KDO MĚL DOBRÝ ZÁVOD: Kyle Busch skončil pátý, jeho první pětce na 1,5 kilometru trati od Texas Motor Speedway v červenci. … Elliott začal na tyči a třikrát vedl 48 kol, jediný řidič, který vedl všech sedm závodů play-off. … Osmý finišman William Byron má v posledních 11 závodech sedm nejlepších 10. … S 10., Christopher Bell zaznamenal svůj první top 10 od Kentucky před třemi měsíci.,

kdo měl špatný závod: Matt Kenseth plácl zeď a skončil poslední po dokončení pouze 144 kol. … Sedminásobný šampion poháru Jimmie Johnson se zapletl s Ryanem Preecem a skončil na 31.místě v pravděpodobném posledním startu v Kansasu.

další: pohár série bude hlava Oct. 25 Texas Motor Speedway s pokrytím počínaje 2:30 pm ET na NBCSN.