Vítěz HGTV 2019 ‚dům Snů‘, je lepší z prodeje majetku, než žít tam

posted in: Articles | 0

Gratulujeme k Beverly Fulkerson Osgood, Indiana, kdo byl vítězem Montana mountain retreat v letošním HGTV Dream Home Prozradí. Doufám, že si to tu nechá.

Fulkerson vstupuje do propagace HGTV každý rok od roku 1998. Letos vstoupila téměř každý den., Její vytrvalost se vyplatila, když jeden z jejích záznamů byl vybrán z 135 milionů dalších, vítězství jí 3,650-náměstí-noha dům na okraji Národní Park Glacier, s krásným výhledem na Skalnaté Hory a Whitefish Lake.

třípokojový, 3 1/2-lázeňský dům se nachází v blízkosti soukromého vchodu do velkých horských sjezdovek. Ale pokud se historie drží, Fulkerson a její manžel se nebudou moci držet domu.,

Klikněte pro změnu velikosti

není neobvyklé, že vítězové soutěží, jako je tato, budou nuceni prodávat nemovitosti, protože si nemohou dovolit daně z příjmu, daně z nemovitostí a údržbu. Dokonce i lidé, kteří vyhrávají makeovery svých současných domů, musí často prodávat. Podle HGTV, pouze jeden z prvních 10 Dream House vítězů byl schopen pověsit na své výhry. A jen šest z prvních 21 vítězů-dosud bylo 23 soutěží-skutečně žilo ve svých nových vykopávkách více než rok.,

nejdelší „přeživší“, vítězka z roku 1998, udržovala svůj vysněný domov osm let, než ho prodala. Ale poté, co si vzala hypotéku na místo, aby zaplatila daně, podle časopisu Country Living ji použila pouze jako rekreační nemovitost. (Country Living vydává Hearst, který také vydává časopis HGTV.)

Když bylo zřejmé, že lidé jeho vítězné loterie byli schopni udržet svůj nový podnájem, HGTV začal nabízí vítězi možnost hotovosti. Většina vítězů nyní buď jít touto cestou, nebo prodat domy-často zpět ke svým stavitelům, ale zřídka v plné hodnotě.,

jaký je rub? Hlavně daně. Vzhledem k tomu, že výhry jsou považovány za příjem, strýc Sam chce jeho řez — stejně jako státy, ve kterých se tyto vlastnosti nacházejí, a jakékoli jiné místní jurisdikce s daňovým úřadem.

Pokud máte to štěstí vyhrát dům nebo rekonstrukci, budete zodpovědný za federální daně z příjmu o hodnotu majetku nebo vylepšení, plus daně z příjmů státu, v závislosti na vašem stavu bydliště., Budete platit daně v mezní sazbě, protože hodnota ceny je na vrcholu všech příjmů, které jste získali ze zaměstnání a investic.

Další problém: většina cenových domů se nachází v oblastech s vysokými náklady na bydlení. Sloučenina, která ještě více, protože daně z nemovitostí, pojištění majitelů domů, Utility a náklady na údržbu jsou opakující se poplatky. Podle členění TurboTax pro webové stránky technologie Vocativ, vítěz domu v hodnotě $ 1.751 milionů by dlužil IRS $ 693,300 federální daně z příjmu., Pak existují státní daně z příjmu, které se pohybují po celém hřišti, a daně z nemovitostí, které se také liší od místa k místu.

Nicméně, pokud budete mít možnost hotovosti, který je v tomto případě „jen“ $1.262 milionů, federálové by ding vám za mírně nižší než $500,000. Také byste dlužili státu daně z příjmu, ale nebyly by žádné majetkové daně. Pěkný malý vítr.

většina lidí nemůže vzít hit, pokud se rozhodnou zachovat majetek, takže vezmou peníze — více než $750,000, ve výše uvedeném příkladu — a běží., To udělal vítěz Dream Home 2012 v Midway v Utahu; domov byl později uveden za 1, 49 milionu dolarů, podle podrobného blogu Laury Tedesco.

vítězové roku 2011 se pokusili použít svůj nový Vermont ski-in, ski-out lodge jako rekreační dům, Tedesco hlásí, ale podařilo se mu jej použít pouze pětkrát, než se rozhodli prodat. Místo se prodalo za 2,7 milionu dolarů-hluboko pod 3,8 milionu HGTV uvedlo, že stojí za to. Daně z prodeje domu v Sonomě v Kalifornii v roce 2009 činily 500 000 dolarů a roční daně z nemovitostí činily 25 000 dolarů., Takže vítěz prodal tři měsíce poté, co ji vyhrál, za 2,2 milionu dolarů, a přispěl obsahu z domácí oceňuje na $187,000 — na charitu. Kupujícím domu byl jeho stavitel, který jej označil o 10 procent a znovu jej prodal.

vítěz z roku 2008 by musel platit daně z prodeje ve výši zhruba $700,000, plus $20,000 více ročně za daně z nemovitostí, takže prodala svůj nový dům Florida Keys za $1.65 milionů. Jen o několik let později byl dům opět prodán-za zhruba polovinu této částky., V roce 2005 vítězem Cruz v Chicagu, skončil prohlášením konkurzu, nemohl dovolit, aby $2,5 milionu Texas sídlo vyhrál, když on dělal velké úsilí. Místo vypsal za 5,5 milionu, ale poté, co se dostal do exekuce, prodal za 1,43 milionu.

morálka tohoto příběhu je jasná: pokud vítězové těchto sázek neprodají svá současná místa a nepohnou se, pravděpodobně si nemohou dovolit zasáhnout. Na druhou stranu prodej cenového domu — nebo převzetí hotovosti místo domu od začátku — může mít za následek pěkný zisk.,

Lew Sichelman se zabývá nemovitostmi již více než 50 let. Je pravidelným přispěvatelem do mnoha časopisů o přístřeší a publikací o bydlení a bydlení. Čtenáři ho mohou kontaktovat na adrese [email protected].