Joey Logano outduels Kevin Harvick, hogy nyerni Kansas, valamint az előzetes bajnoki forduló

posted in: Articles | 0

Joey Logano elérte a NASCAR Cup Sorozat bajnoki fordulóban a negyedik alkalom, hogy nyolc év, outdueling Kevin Harvick, hogy a győztes vasárnap 400 km-es verseny a Kansas Speedway autóverseny-pálya.

Logano a 223. körben egy sárga alatti boxkiálláson vette át a vezetést, majd az utolsó 40 kör nagy részét azzal töltötte, hogy megakadályozta Harvick-ot az 1, 5 mérföldes gyorsforgalmi úton.,

Ez volt a harmadik győzelem ebben a szezonban a csapat Penske vezető, és az első, mivel március 8-án Phoenix Raceway, ahol a bajnokság kerül meghatározásra November. 8 Logano és három másik sofőr között.

“meg kell akarnod, ember” – mondta Logano, aki 267 körből 47-et vezetett, mondta az NBC Sports Marty Snider-nek. “Milyen csodálatos csapat ez a ShellPenzoil csapat. Istenem. Kifáradtam. Több időt töltöttem a tükörben, mint a szélvédőben. A boxkiállások helyzetbe hoztak minket, megszereztük a vezetést. Nagyon gyors volt az egyenes úton.,

eredmények: ahol mindenki végzett a Kansas Speedway-en

” azt gondoltam, ha az első 15 körön le tudom tartani, akkor van esélyem. Utána kimerültem. Phoenixbe megyünk, és újra versenyezünk egy bajnoki címért.”

Logano No. 22 Ford most elérte a Championship 4 alternatív években 2014 óta, megnyerte a bajnokságot az ő legutóbbi út 2018 (amikor is megnyerte a forduló 8 nyitó, amikor került sor Martinsville Speedway).

Harvick kész 0.,312 másodperccel maradt le Logano mögött, és megőrizte előnyét a tabellán (az egyik címvédés pontokon lesz meghatározva), két futam maradt hátra.

“először le kellett szállnunk a pit road-ról” -mondta Harvick, aki egy 85 körös versenyt vezetett, mondta az NBC Sport riporterének, Parker Kligermannak. “Ez az újraindítás ellenőrzéséhez vezetett. Elvesztettük a vezetést, és megpróbáltunk harcolni. Minden srác remek munkát végzett. Volt egy gyors autónk, és körbejártuk a versenypályát. Sok lehetőségem volt. Jó futás volt, bárcsak nyerhettünk volna.,”

Alex Bowman a harmadik helyen végzett, majd Brad Keselowski és Chase Elliott következett.

“a végén, csak futva nyitott végül jött vissza hozzánk elég, de nem tudtam semmit, ha odaértem,” Bowman, aki befejezte 0.680 másodperc mögött, mondta az NBC Sports Dave Burns. “Nagyszerű Camaros-t építünk, csak egy kicsit rövid ma.

több fordulóban 8 playoff versenyző problémák merültek fel a verseny során.,

a pole pozícióból indulva és az 1. szakasz megnyerése után Elliott rádióproblémákkal küzdött a verseny során, ami miatt nem tudta hallani a csapatát. Ez kritikusnak bizonyult a sárga zászló alatt, a második szakasz végén, amikor Elliott kimagozott annak ellenére, hogy csapata megpróbálta megtartani a pályán.

Denny Hamlin volt, hogy egy nem tervezett megálló alatt zöld megnyomása után a fal off 4 87 kör maradt, miután a jobb oldalam, majd egy lapos abroncs.

ő esett egy kört után pontozás alatt zöld, de képes volt fenntartani a No. 11 Toyota tempója visszatéréskor., Visszapattant, hogy befejezze a 15. után esett kívül a top 30.

“megrongálta az autót, és ezeken a pályákon nem lehet sérülést okozni az autón” – mondta Hamlin, aki megnyerte a 2.szakaszt. “Igazából elég szerencsés, hogy egy pár figyelmeztetések, hogy újra a vezető körben. Ez az, amennyire csak tudtam menni a kár volt. Ma biztosan volt egy versenygyőztes autóm, csak a kerítésen vezettem.”

Hamlin második maradt a rangsorban, 21 Harvick mögött.,

miután büntetik a gyorshajtásért az első óvatosság során a 25. körben, Kurt Busch az öt legjobb célért küzdött, mielőtt 75 körrel később elvesztette az erejét.

az 1-es Chevrolet motorja néhány körrel később felrobbant, a Chip Ganassi autóversenyző pedig a 38.helyen végzett — kötelező helyzetbe hozva, hogy a Phoenix-i bajnoki fordulóba jusson.

Martin Truex Jr. hátulról indult, miután autója kétszer megbukott, és elvesztette ötödik helyét. A Nem., A 19 Toyota-pilóta gyorsan legyőzte a hiányt, az első két körben a top 20-ba, az 50-es körben pedig a top 10-be került.

1. szakasz győztes: Elliott

2. szakasz győztes: Hamlin

ki volt egy jó verseny: Kyle Busch az ötödik helyen végzett, az első öt az 1.5 mérföldes pályán a Texasi Motor Speedway óta júliusban. … Elliott indult a pole-on, és háromszor vezetett 48 körrel, az egyetlen versenyző, aki a rájátszás mind a hét versenyét vezette. … A nyolcadik helyezett William Byron az elmúlt 11 versenyen hét top 10-es helyezést ért el. … A 10., Christopher Bell szerezte az első top 10 óta Kentucky három hónappal ezelőtt.,

akinek rossz versenye volt: Matt Kenseth megpofozta a falat, és csak 144 kör után végzett utoljára. A Hétszeres kupagyőztes Jimmie Johnson a 31.helyen végzett a kansasnél.

következő: A Kupa sorozat indul október. 25 a Texas Motor Speedway lefedettség kezdődő 2:30 pm ET NBCSN.